top of page

Chceš sa naučiť po 

ANGLICKY?

s nami to hravo zvládneš!

A.png

Jazykové kurzy pre najmenších sú predovšetkým hrou pre deti. Za pomoci pesničiek, básničiek, hier a kvízov deti hravo načerpajú slovnú zásobu, slovné spojenia a naučia sa základné komunikačné frázy. A to všetko prirodzenou a veselou formou. Tento spôsob výučby cudzích jazykov je EFEKTÍVNY a hlavne – deťom sa páči!

PRISTUPUJEME KU  KAŽDÉMU INDIVIDUÁLNE

MALÉ SKUPINY S POČTOM 8 DETÍ

UČÍME SA

HROU

PESNIČKY, BÁSNIČKY, SLOVNÉ SPOJENIA ...

VÝSLEDKY

UVIDÍTE SAMI!

TREE

YES

HELLO

WHITE

ELLEFANT

APPLE

JAZYKOVÉ KURZY PRE

MATERSKÉ ŠKOLKY

Od úplného začiatku založenia našej školy, sme začali spolupracovať aj s výučbou v Materských školách, ktorá má veľmi veľký úspech, ako u detí tak aj u dospelých.

ALEBO NEZÁVEZNÁ OBJEDNÁVKA KLIK

JAZYKOVÉ KURZY PRE DETI

3 - 5 ROKOV

Čím skôr sa začne dieťa učiť cudzí jazyk,tým lepšie sú ich vyhliadka do budúcna. Podľa aktuálnych výskumov je za optimálny začiatok štúdia považovaný vek 3 – 5 rokov. Dieťa si v tomto veku osvojuje cudzí jazyk tak ľahko ako jazyk materinský.

ALEBO NEZÁVEZNÁ OBJEDNÁVKA KLIK

JAZYKOVÉ KURZY PRE DETI

6 - 15 ROKOV

Spolu s jazykovými kurzami pre predškolský vek, ponúkame aj kurzy pre školákov. Kurzy sú rozdelené do niekoľko skupín podľa veku detí a spôsobu výučby. Cieľom našich jazykových kurzov je, aby dieťa malo záujem a nadšenie pre cudzí jazyk. Narozdiel od vyučovania v školách sú naše jazykové kurzy zamerané na priamu komunikáciu s lektorom, miesto bifľovania sa slovíčok a časov.

ALEBO NEZÁVEZNÁ OBJEDNÁVKA KLIK

PINK

RABBIT

HEART

TIME

CLOCK

LOVE

Everybody Loves Sage School!

Chystáme pre teba niečo nové!

Hry pri ktorých sa môžeš zabávať!

POHÁNKOVÁ LOGO SAGE SCHOOL COLOR.png
bottom of page